Kiçik hissələr üçün robot qaynaq iş stansiyası
Pozisyonerin texniki parametri
| Model | JHY4010U-050 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | Diametr 500 mm |
| Çəki | Həqiqi çəkiyə baxın |
| Maksimum yük | Eksenel yük 100 kq |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Robot iş stansiyasının komponentləri
1. Qaynaq robotu:
Növü: MIG qaynaq robotu-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG qaynaq robotu: BR-1510B, BR-1920B
Lazer qaynaq robotu: BR-1410G, BR-1610G
2.Mövqeləndirici
Model: JHY4010U-050
Növ: 2 oxlu yerləşdirici
3. Qaynaq güc mənbəyi
Növü: 350A/500A qaynaq enerji mənbəyi
4. Qaynaq məşəli
Növü: hava ilə soyudulan məşəl, su ilə soyudulan məşəl, itələmə-çəkmə məşəli
5. Məşəl təmizləyici stansiya:
Model: SC220A
Növü: Avtomatik pnevmatik qaynaq məşəli təmizləyicisi
Digər robot iş yeri periferik cihazları
1. Robot hərəkətli rels
Model: JHY6050A-030
2.Lazer sensoru (isteğe bağlı)
Funksiya: qaynaq izləmə, yerləşdirmə
3. Təhlükəsizlik işıq pərdəsi (isteğe bağlı)
Qoruyucu məsafə: 0.1-2m, 0.1-5m; qoruyucu hündürlük: 140-3180mm
4. Təhlükəsizlik çəpər (isteğe bağlı)
5.PLC şkafı (isteğe bağlı)
Qaynaq materialı
Paslanmayan Polad Qaynaq
Alüminium Qaynaq
Karbon Polad Qaynaq
Sinklənmiş boru/boru/lövhə qaynağı
Soyuq Rulo Qaynaq
Tətbiq
Avtomobil hissələri, velosiped hissələri, avtomobil hissələri, polad mebel, yeni enerji, polad konstruksiya, tikinti maşınları, fitness avadanlığı və s.
Paket:Taxta qutular
Çatdırılma müddəti:İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
S: Mənim üçün uyğun bir robot tövsiyə edə bilmək üçün hansı məlumatları təqdim etməliyəm?
Cavab: Zəhmət olmasa, iş parçasının materialı, qalınlığı, qaynaq mövqeyi, ölçüləri və çəkisi daxil olmaqla, iş parçasının ətraflı təsvirlərini təqdim edin.
S: Məhsulumuz üçün xüsusi xidmət göstərə bilərsinizmi?
Cavab: Bəli. Xüsusi məhsulunuza uyğun olaraq sizə peşəkar robot qaynaq sistemi həlləri təqdim edəcəyik. Yalnız ətraflı məhsul təsvirlərinizi və qaynaq tələbinizi bizə göndərməlisiniz, sonra sizin üçün xüsusi texniki təkliflə çıxış edəcəyik.
S: Zəmanət müddəti və çatdırılma müddəti nədir?
Cavab: Zəmanət müddəti 12 aydır. Çatdırılma müddəti isə depozitinizi aldıqdan sonra 30 gün ərzindədir.
S: Məhsulumuzun qaynaq keyfiyyətini bilmək istəyirəm, nə etməliyəm?
Cavab: Nümunələrinizi sınaq qaynağı üçün fabrikimizə göndərə bilərsiniz. Qaynaq sınaqlarından sonra qaynaq videosunu və şəkillərini sizə istinad üçün göndərəcəyik. Həmçinin nümunələri yoxlama üçün sizə geri göndərəcəyik.












