qaynaq robot hüceyrəsi, pisisioner və gəzinti sürüşmə rayı ilə
Təsvir
Adətən, qaynaq robotunun qolu üçün ən uzun məsafə 2000 mm-dir. İş parçası 2000 mm-lik robotdan istifadə etmək üçün çox böyük olduqda, hərəkət edən yerüstü rels robotun hərəkət uzunluğunu uzatmağa kömək edir. İdarəetmə şkafı, qaynaq enerji mənbəyi və digər avadanlıqlar da relsin üzərində dayanaraq dizayn edilə bilər.
Digər tərəfdən, 1 oxlu baş-quyruq yerləşdiricisi uzun iş parçasını tutmağa və ön və arxa qaynaq üçün fırlanmağa kömək edir.
Pozisyonerin texniki parametri
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | 1800X800mm / 2500X800mm (təklif edilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 600 kq / Təxminən 800 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Hərəkətli dəmir yolunun texniki parametri
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | 500X500mm (təklif edilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 450 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Paket: Taxta qutular
Çatdırılma müddəti: İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
S: Qaynaq robotu ilə uyğunlaşmaq üçün bir yerləşdirici də almalıyammı?
Cavab: Bu, iş parçalarınızın mürəkkəbliyindən asılıdır. Əgər iş parçanız mürəkkəbdirsə, qaynaq robotuna uyğun bir yerləşdirici almalısınız.
S: Mənim üçün uyğun bir robot tövsiyə edə bilmək üçün hansı məlumatları təqdim etməliyəm?
Cavab: Zəhmət olmasa, iş parçasının materialı, qalınlığı, qaynaq mövqeyi, ölçüləri və çəkisi daxil olmaqla, iş parçasının ətraflı təsvirlərini təqdim edin.
S: Məhsulumuz üçün xüsusi xidmət göstərə bilərsinizmi?
Cavab: Bəli. Xüsusi məhsulunuza uyğun olaraq sizə peşəkar robot qaynaq sistemi həlləri təqdim edəcəyik. Yalnız ətraflı məhsul təsvirlərinizi və qaynaq tələbinizi bizə göndərməlisiniz, sonra sizin üçün xüsusi texniki təkliflə çıxış edəcəyik.
S: Maşını qurmaq üçün mühəndisi ölkəmizə göndərə bilərsinizmi?
Cavab: Bəli. Quraşdırma, istismara vermə və təlim üçün mühəndisinizi ölkənizə göndərəcəyik. Hər hansı bir problem yaranarsa, onlayn xidmət də təqdim edə bilərik.
S: Məhsulumuzun qaynaq keyfiyyətini bilmək istəyirəm, nə etməliyəm?
Cavab: Nümunələrinizi sınaq qaynağı üçün fabrikimizə göndərə bilərsiniz. Qaynaq sınaqlarından sonra qaynaq videosunu və şəkillərini sizə istinad üçün göndərəcəyik. Həmçinin nümunələri yoxlama üçün sizə geri göndərəcəyik.












