2 oxlu rotatorlu mig tig qaynaq robot qolu

Təsvir
Müxtəlif böyük metal təbəqə hissələrinin və mürəkkəb hissələrin avtomatik qaynağı, tikiş qaynağı və nüfuzetmə qaynağı üçün uyğundur.
Robot Çin Əqli Mülkiyyət İdarəsinin patent sertifikatından və ixrac CE sertifikatından keçib.
2 oxlu yerləşdiricinin faydalı yükü və fırlanan masa ölçüsü fərdiləşdirilə bilər.
Bu robot qaynaq stansiyası adətən çevik düzülüşlü sadə avadanlıqları konfiqurasiya edir. Stansiya düzülüşünü yerdəki vəziyyətə görə dəyişə bilərsiniz. Seçə biləcəyiniz periferik avadanlıqlara aşağıdakılar daxildir: təmiz məşəl stansiyası, fırlanan yerləşdirici, lazer izləmə sistemi, uzaqdan idarəetmə qutusu və s. Pulsuz texnologiya təlimi təklif edə bilərik.
Pozisyonerin texniki parametri
| Model | JHY4050L-080 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | Diametri 800 mm (təkliflərə uyğunlaşdırıla bilər) |
| Çəki | Təxminən 400 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Material
Paslanmayan Polad Qaynaq
Alüminium Qaynaq
Karbon Polad Qaynaq
Sinklənmiş boru/boru/lövhə qaynağı
Soyuq Rulo Qaynaq
Tətbiq
Avtomobil hissələri, velosiped hissələri, avtomobil hissələri, polad mebel, yeni enerji, polad konstruksiya, tikinti maşınları, fitness avadanlığı və s.
Paket:Taxta qutular
Çatdırılma müddəti:İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
S: Mənim üçün uyğun bir robot tövsiyə edə bilmək üçün hansı məlumatları təqdim etməliyəm?
Cavab: Zəhmət olmasa, iş parçasının materialı, qalınlığı, qaynaq mövqeyi, ölçüləri və çəkisi daxil olmaqla, iş parçasının ətraflı təsvirlərini təqdim edin.
S: Məhsulumuz üçün xüsusi xidmət göstərə bilərsinizmi?
Cavab: Bəli. Xüsusi məhsulunuza uyğun olaraq sizə peşəkar robot qaynaq sistemi həlləri təqdim edəcəyik. Yalnız ətraflı məhsul təsvirlərinizi və qaynaq tələbinizi bizə göndərməlisiniz, sonra sizin üçün xüsusi texniki təkliflə çıxış edəcəyik.
S: Mənə bəzi tətbiq videoları göstərə bilərsinizmi?
Cavab: Əlbəttə. Bütün tətbiq videolarımızı Youtube kanalımızda "JHY sənaye robotu" axtararaq və ya satış şirkətimizdən sizə göndərmələrini xahiş edərək izləyə bilərsiniz.
S: Məhsulumuzun qaynaq keyfiyyətini bilmək istəyirəm, nə etməliyəm?
Cavab: Nümunələrinizi sınaq qaynağı üçün fabrikimizə göndərə bilərsiniz. Qaynaq sınaqlarından sonra qaynaq videosunu və şəkillərini sizə istinad üçün göndərəcəyik. Həmçinin nümunələri yoxlama üçün sizə geri göndərəcəyik.












