üfüqi fırlanan boru borusu qaynaq yerləşdiricisi
Pozisyoner Ölçüləri

Təsvir
- Bu yerləşdirici ±180° fırlanmaya nail ola bilir, dairəvi və ya çoxtərəfli qaynaq tələb edən boru və ya boru iş parçaları üçün uyğundur.
- İş masasının ölçüsü və ox yükü fərdiləşdirilə bilər.
- Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kimi digər robot markalarına uyğunlaşdırıla bilər. (Motor rəsmləri müştərilər tərəfindən təklif olunmalıdır, sonra isə mühərrik rəsmlərinə əsasən quraşdırma dəliyini buraxırıq)
Pozisyonerin diametri
| Model | JHY4030D-080 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | Diametri 800 mm (təkmilləşdirilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 400 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Tətbiq
Avtomobil hissələri, velosiped hissələri, avtomobil hissələri, polad mebel, yeni enerji, polad konstruksiya, tikinti maşınları, fitness avadanlığı və s.
Niyə qaynaq yerləşdiricisinə ehtiyacınız var?
1. Azaldılmış səy
Əldə edə biləcəyiniz əsas üstünlük, səylərin azaldılmasıdır. İşçilərinizin hərəkət etməsinə ehtiyac yoxdur. Təhlükəsiz və nizamlı bir fabrik mühiti əldə edə bilərsiniz.
2. Təkmilləşdirilmiş qaynaq keyfiyyəti
Qaynaq pozisionerlərinin istifadəsi daha keyfiyyətli qaynaqlara güclü şəkildə bağlanmış və birləşdirilmişdir.
Tez-tez verilən suallar
1.Q: Qaynaq psisionerlərinizi necə seçə bilərsiniz?
A: Zəhmət olmasa, iş parçanızın çəkisini, ölçülərini bizə bildirin və qaynaq vəziyyətinin şəkillərini göstərin, sonra sizə uyğun qaynaq yerləşdiricisini tövsiyə edəcəyik.
2.Q: Fanuc robotum üçün yerləşdiricinizdən istifadə edə bilərəmmi?
A: Bəli. Amma motoru özünüz təklif edib quraşdırmalısınız.







