Yüksək səmərəli 3 oxlu fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
Pozisyoner Ölçüləri

Təsvir
● Bu 3 oxlu yerləşdirici iş masası fırlanma qurğusundan, çərçivə üfüqi fırlanma qurğusundan və elektrik idarəetmə sistemindən ibarətdir.
● Bir yerləşdiricidə 2 iş masası, iş parçasını yalnız bir tərəfə yükləyin və boşaldın, səmərəli iş, əla təkmilləşdirilmiş və yer sıxılmışdır
● Pozisionerin hərəkəti başlatma və dayandırma düyməsi ilə tez idarə oluna bilər.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kimi digər robot markalarına uyğunlaşdırıla bilər. (Motor rəsmləri müştərilər tərəfindən təklif olunmalıdır, sonra quraşdırma dəliyini motor rəsmlərinə əsasən tərk edirik)
PLC kabineti isteğe bağlıdır.
Pozisyonerin diametri
| Model | JHY4030S-180 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Sinfi | F |
| İş masası | 1800 * 800 mm (xüsusi olaraq dəyişdirilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 1600 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Qaynaq yerləşdiricimizin əsas məhsulları
1 oxlu baş-quyruq fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
1 oxlu başlıqlı şaquli fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
1 oxlu üfüqi fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu P tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu U tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu L tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu qaldırıcı L tipli qaynaq pozisioneri
3 oxlu üfüqi qaynaq yerləşdiricisi
3 oxlu yuxarı-aşağı çevirici qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu stok tənzimlənən baş-quyruq qaynaq pozisioneri
Paket: Taxta qutular
Çatdırılma müddəti: İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
S: Biz ticarət şirkətiyik, yoxsa istehsalçıyıq?
A: Biz 10 ildən çox təcrübəsi olan istehsalçıyıq.
S: Öz qaynaq robot texnikanız varmı?
A: Bəli. Biz həmçinin qaynaq robototexnika istehsalçısıyıq.
S: Pozisyoneri müştərinin loqotipinə qoymaq olarmı?
A: Bəli, üzərinə öz loqotipinizi yerləşdirə bilərik.
S: Məhsulun keyfiyyətinə necə zəmanət verə bilərsiniz?
A: İstehsal prosesində ciddi keyfiyyətə nəzarət sistemimiz var və müştərilərin çatdırılmadan əvvəl məhsulun keyfiyyətini yoxlamaq üçün bizə gəlməsini məmnuniyyətlə qarşılayırıq.
S: Zəmanət müddəti nə qədərdir?
A: Bir il.






