Yüksək dəqiqlikli RV reduktor qaynaq pozisioneri

Təsvir
● Qaynaq yerləşdiricisi iş masası fırlanma qurğusundan, çevirmə qurğusundan və elektrik idarəetmə sistemindən ibarətdir.
● Pozisionerin hərəkəti başlatma və dayandırma düyməsi ilə tez idarə oluna bilər.
● Digər avadanlıqlarla əlaqə idarəetməsinin genişləndirilməsi funksiyası.
● kompakt həcm, gözəl görünüş, yüngül çəki və asan istifadə üstünlükləri ilə.
● Müştərinin iş parçasına və qaynaq proseduruna uyğun olaraq xüsusi dizayn tələbə uyğun olaraq mövcuddur
Pozisionerin fırlanan masası dairəvi və ya yuxarıdakı formada hazırlana bilər.
Qaynaq piltəsinin ölçüsü və ox yükü fərdiləşdirilə bilər.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa kimi digər robot markalarına uyğunlaşdırıla bilər. (Motor rəsmləri müştərilər tərəfindən təklif olunmalıdır, sonra quraşdırma dəliyini motor rəsmlərinə əsasən tərk edirik)
PLC kabineti isteğe bağlıdır.
Pozisyonerin diametri
| Model | JHY4030U-120 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Sinfi | F |
| İş masası | 1200 * 650 mm / diametr 1200 mm (tənzimlənə bilər) |
| Çəki | Təxminən 400 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Qaynaq yerləşdiricimizin əsas məhsulları
1 oxlu baş-quyruq fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
1 oxlu başlıqlı şaquli fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
1 oxlu üfüqi fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu P tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu U tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu L tipli qaynaq yerləşdiricisi
3 oxlu üfüqi qaynaq yerləşdiricisi
3 oxlu yuxarı-aşağı çevirici qaynaq yerləşdiricisi
Paket: Taxta qutular
Çatdırılma müddəti: İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
S: Biz ticarət şirkətiyik, yoxsa istehsalçıyıq?
A: Biz 10 ildən çox təcrübəsi olan istehsalçıyıq.
S: Öz qaynaq robot texnikanız varmı?
A: Bəli. Biz həmçinin qaynaq robototexnika istehsalçısıyıq.
S: Fabrikiniz harada yerləşir? Oraya necə baş çəkə bilərəm?
A: Fabrikamız Çinin Vuxi şəhərində yerləşir.
S: Məhsulun keyfiyyətinə necə zəmanət verə bilərsiniz?
A: İstehsal prosesində ciddi keyfiyyətə nəzarət sistemimiz var və müştərilərin çatdırılmadan əvvəl məhsulun keyfiyyətini yoxlamaq üçün bizə gəlməsini məmnuniyyətlə qarşılayırıq.
S: Zəmanət müddəti nə qədərdir?
A: Bir il.






