avtomatik qaynaq robot həlli

Etibarlı iş stansiyasını necə seçirsiniz?
Əvvəlcə iş parçanızın materialı, qalınlığı, ölçüləri, çəkisi kimi detallarını bizə bildirin.
sonra tələblərinizi bildirin: istədiyiniz qaynaq tikişi effekti, təhlükəsizlik iş mühitləri və s.
Sonra istehsal prosesiniz haqqında danışırıq, kəsmə işini necə görürsünüz? Hissədən hissəyə sapma böyükdürmü?
Nəhayət, müştərinin istehsal prosesinə uyğun olaraq müxtəlif tətbiqlər və spesifikasiyalar üçün uyğun robototexnika, pozisionerlər, robot relsləri, lazer sensorları, təhlükəsizlik işıq pərdələri, təhlükəsizlik çəpərləri və s. tövsiyə edirik.
Pozisyonerin texniki parametri
| Model | JHY4030U-120 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| Pərvanə ölçüsü | 1200X650mm (təklif edilə bilər) |
| Çəki | Həqiqi çəkiyə baxın |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq xüsusi olaraq tənzimlənə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Robot iş stansiyasının komponentləri
1. Qaynaq robotu:
Növü: MIG qaynaq robotu-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG qaynaq robotu: BR-1510B, BR-1920B
Lazer qaynaq robotu: BR-1410G, BR-1610G
2.Mövqeləndirici
Müxtəlif tip: 1 ox, 2 ox, 3 oxlu yerləşdirici, faydalı yük: 300/500/1000 kq və ya xüsusi olaraq hazırlanmışdır
3. Yerüstü dəmir yolu
Növ: 500/1000 kq faydalı yük, isteğe bağlı olaraq ≥3 m uzunluq.
4. Qaynaq maşını
Növü: 350A/500A qaynaq maşını
Xarakter: karbon polad, paslanmayan polad alüminium və sinklənmiş qaynaq üçün istifadə edilə bilər
5. Qaynaq məşəli:
Növ: 350A-500A, hava ilə soyudulan, su ilə soyudulan, itələmə-çəkmə
6. Məşəl təmizləyici stansiya:
Növü: Avtomatik pnevmatik qaynaq məşəli təmizləyicisi
Funksiya: qaynaq məftilinin kəsilməsi, məşəl təmizlənməsi, yağ püskürtmə
7.Lazer sensoru (isteğe bağlı)
Funksiya: qaynaq izləmə, yerləşdirmə.
8. Təhlükəsizlik işıq pərdəsi (isteğe bağlı)
Funksiya: adətən təhlükəsizlik işıq pərdəsini bloklayaraq insanları effektiv şəkildə qorumaq üçün təhlükəsizlik çitinə quraşdırılır
9. Təhlükəsizlik çəpər (isteğe bağlı)
Funksiya: Personnel təhlükəsizliyini qorumaq üçün avadanlıqları təcrid etmək üçün robot iş stansiyasının periferiyasına quraşdırılmışdır
Paket: Taxta qutular
Çatdırılma müddəti: İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra












