3 oxlu fırlanan pozisioner ilə 6 oxlu qaynaq robot qolu
Pozisyonerin texniki parametri
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | 1800X800mm / 2500X800mm (təklif edilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 1600 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤100kq / ≤300kq / ≤500kq (>500kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Təsvir
3 oxlu yerləşdirici bütövlükdə üfüqi olaraq fırlana bilər və iki iş masası çevrilə və fırlana bilər ki, işçilər materialı yükləmək və boşaltmaq üçün sadəcə bir tərəfdə dayana bilsinlər. İşçi əməyini azaldır və iş səmərəliliyini xeyli artırır.
Yerdəki vəziyyətə uyğun olaraq stansiyanın düzülüşünü dəyişə bilərsiniz. Seçə biləcəyiniz periferik avadanlıqlara aşağıdakılar daxildir: təmiz məşəl stansiyası, fırlanan yerləşdirici, lazer izləmə sistemi, məsafədən idarəetmə qutusu və s. Pulsuz texnologiya təlimi təklif edə bilərik.
Seçim üçün iki növ 3 oxlu qaynaq yerləşdiricisi:
Sol şəkil: 3 oxlu üfüqi fırlanan qaynaq pozisioneri
Sağdakı şəkil: 3 oxlu şaquli fırlanan qaynaq pozisioneri
İş parçanıza uyğun olan faydalı yükü (standart faydalı yük 300 kq/500 kq/1000 kq) və iş masası ölçüsünü (standart ölçü 1800 * 800 mm və ya 2500 * 800 mm) seçin! Biz həmçinin fərdiləşdirməni də qəbul edirik!
Material
Paslanmayan Polad Qaynaq
Alüminium Qaynaq
Karbon Polad Qaynaq
Sinklənmiş boru/boru/lövhə qaynağı
Soyuq Rulo Qaynaq
Paket:Taxta qutular
Çatdırılma müddəti:İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
1. Qaynaq stansiyası üçün minimum konfiqurasiya nə qədərdir?
A: Bir robot və bir qaynaq masası. Mürəkkəb hissələr üçün bir pozisioner lazım ola bilər, daha yüksək iş səmərəliliyi istəyirsinizsə, iki pozisioner yaxşı seçimdir.
2. Bütün qaynaq robot sistemi nələri əhatə edir?
A: Bütün qaynaq robot sisteminə robot qolu, nəzarətçi, qaynaq enerji mənbəyi, yerləşdiricilər, qurğular, qaynaq tabancası (məşəl) təmizləyicisi, təhlükəsizlik işığı pərdəsi təhlükəsizlik çəpər və s. daxildir.
3. Robot stansiyası sisteminin ətraf mühit üçün yüksək tələblərə ehtiyacı varmı?
A: Uyğun mühit mühiti: 0~45℃, 20-80% RH (Kondensasiya yoxdur).











