6 oxlu paslanmayan polad alüminium qaynaq robototexnika iş stansiyası
Təsvir
2 oxlu yerləşdirici ±180° üfüqi fırlanma və çevirmə qabiliyyətinə malikdir.
Pozisionerin fırlanması robot idarəetmə şkafının altına birləşən idarəetmə şkafı tərəfindən idarə olunur. Qaynaq prosesi zamanı robot və pozisioner arasında sinxron hərəkətlər həyata keçirilə bilər.
Bu yerləşdirici birdən çox bucaq altında qaynaq edilməsi lazım olan iş parçaları üçün uyğundur və daha çevik qaynaq işi üçün qaynaq robotları ilə istifadə edilə bilər və qaynaq səmərəliliyini və keyfiyyətini artıra bilər.
Pozisyonerin texniki parametri
| Model | JHY4030P-080 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Kalsiumları | F |
| İş masası | Diametri 800 mm (təkmilləşdirilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 400 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq xüsusi olaraq tənzimlənə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Robot iş stansiyası komponentləri
| Məhsul | Miqdar |
| 6 oxlu qaynaq robotu | 1 dəst |
| 2 oxlu yerləşdirici | 1 dəst |
| Qaynaq güc mənbəyi | 1 dəst |
| Qaynaq məşəli | 1 dəst |
| İdarəetmə qutusu | 2 ədəd |
| Məşəl təmizləmə stansiyası | 1 dəst |
| Robot xətti dəmir yolu | *m (isteğe bağlı) |
| Lazer sensoru | 1 dəst (isteğe bağlı) |
| Təhlükəsizlik işıq pərdəsi | 1 dəst (isteğe bağlı) |
| Təhlükəsizlik çəpər | *m (isteğe bağlı) |
Niyə bizi seçməlisiniz?
1. Biz Çində istehsalçı qaynaq robotlarından biriyik.
2. Biz yalnız robot istehsalçısı deyilik, həm də yerləşdiricilər istehsal edirik.
3. Robot inteqrasiya olunmuş layihələrdə 10 ildən çox təcrübə.
4.Robot idarəetmə sistemi istifadəsi asandır və istifadəsi sabitdir.
5. Robot idarəetmə sistemi 12 oxa qədər idarə edə bilir.
6. Məhsullarımız Cənub-Şərqi Asiya, Qərbi Asiya, Avropa, Şimali Amerika, Cənubi Amerika, Avstraliya və s. kimi 30-dan çox bölgəyə satılıb.













