2 oxlu ağır yüklü servo yerləşdirici
Pozisyoner Ölçüləri

Təsvir
- Bu 2 oxlu L pozisioner necə hərəkət edir?
1 ox üfüqi olaraq 360° dönə bilər, digər 1 ox isə 360° sola və sağa dönə bilər
Qaynaq yerləşdiricisi, adətən iş masasının qaldırılması, çevrilməsi və çevrilməsi ilə iş parçasının istənilən qaynaq və ya uyğunlaşdırma bucağında iş masasına sabitlənməsinə imkan verən iş masasının əyilmə mexanizmi və fırlanma mexanizmindən ibarətdir.
- Mövqeləndirici necə işləyir?
Qaynaq yerləşdirici seriyası yan əyilmə növü, baş və quyruq fırlanma növü, baş və quyruq qaldırma fırlanma növü, baş və quyruq meylli növü və ikiqat fırlanma növü və s.-dir.
Avtomatik xüsusi qaynaq maşınına çevrilmək üçün qaynaq manipulyatoru ilə uyğunlaşa bilər və qaynaq avtomatlaşdırmasını həyata keçirmək üçün robot periferik avadanlıqları və robotla da uyğunlaşa bilər. Həmçinin müştərilərin fərqli iş parçasına və texnoloji tələblərinə uyğun olaraq xüsusi qaynaq yerləşdiricisi də hazırlaya bilərik.
Pozisyonerin diametri
| Model | JHY4030L-080 |
| Qiymətləndirilmiş Giriş Gərginliyi | Tək fazalı 220V, 50/60HZ |
| Motor İzolyasiya Sinfi | F |
| Pərvanə | Diametri 800 mm (təkmilləşdirilə bilər) |
| Çəki | Təxminən 400 kq |
| Maksimum yük | Eksenel yük ≤300kq / ≤500kq / ≤1000kq (>1000kq fərdiləşdirilə bilər) |
| Təkrarlanabilirlik | ±0.1 mm |
| Dayanma Vəziyyəti | İstənilən Vəzifə |
Tətbiq
Avtomobil hissələri, velosiped hissələri, avtomobil hissələri, polad mebel, yeni enerji, polad konstruksiya, tikinti maşınları, fitness avadanlığı və s.
Qaynaq yerləşdiricimizin əsas məhsulları
1 oxlu baş-quyruq fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
1 oxlu başlıqlı şaquli fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
1 oxlu üfüqi fırlanan qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu P tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu U tipli qaynaq yerləşdiricisi
2 oxlu L tipli qaynaq yerləşdiricisi
3 oxlu üfüqi qaynaq yerləşdiricisi
3 oxlu yuxarı-aşağı çevirici qaynaq yerləşdiricisi
Paket: Taxta qutular
Çatdırılma müddəti: İlkin ödəniş alındıqdan 40 gün sonra
Tez-tez verilən suallar
1.S: pozisioneriniz mənim Fanuc robotumla işləyə bilərmi?
A: Bəli
2. Pozisioneriniz ABB robotumla sinxron hərəkət edə bilərmi?
A: Bəli, sadəcə robotunuzla eyni markalı motoru pozitonerə quraşdırın.
3.S: Pozisioner necə idarə olunur?
A: JHY robotundan istifadə etdiyiniz zaman, robot idarəetmə sistemimiz tərəfindən idarə oluna bilər; digər marka robotdan istifadə etdiyiniz zaman, robotunuzla işləmək üçün yerləşdiricini PLC kabineti ilə təchiz edə bilərik.






